ЗАХОДИ, ЯКІ МИ ПІДГОТОУВАЛИ ДЛЯ ВАС

Долучайтеся до заходів – будьте в тренді медицини дитинства

Обери захід для себе у зручному форматі

Актуальні
заходи

- гаджети: не лише скільки, але як використовувати
- вітамін D та здоров’я дітей: наявна доказова база
- як запобігти карієсу: практичні поради та доказовість
- коли болить живіт: вікозалежні аспекти
- алергія у дітей дошкільного віку: алгоритм дії лікаря

Заходи,
що відбулися

Інфекції сечової системи – чи є сезонність? Діарейні захворювання – як часто патогени невірусні? У дитини кров у випорожненнях – які причини і що робити? Алергія влітку – проблема не лише в злакових травах та бур’янах?
Як не призначити антибіотик коли він не потрібен та коли його призначати? З якого антибіотика стартувати при усусі собак, менінгіті, пневмонії та чому? Чим лікувати при алергії на бета-лактамні антибіотики і чи це алергія? Як визначити тривалість курсу антимікробної терапії та які зараз тренди?
Як комунікації допомагають при зборі первинних даних? Хвороби органів дихання – віруси, бактерії, алергени, що ще? Як встановити клінічний діагноз в умовах коморбідності? Як обрати стартову емпіричну протиінфекційну терапію? Коли і як треба здійснювати корекцію лікування, що проводиться? Як підвищити комплаєнс при проведенні терапії у дітей різного віку?
Де вимірювати температуру у дитини та як її інтерпретувати? На що найбільш важливо звертати увагу при лихоманці у дитини? Як з’ясувати причину незрозумілої лихоманки у дитини? Коли у дитини з лихоманкою потрібно знижувати температуру?
Гострий міокардит – як своєчасно встановити діагноз та яке значення при цьому має електрокардіограма? Пневмонія – коли та кому необхідне рентгенологічне обстеження і які є дискусійні питання? Абдомінальний біль – чим нам допоможе ультразвукова діагностика? Бронхіальна астма – як та навіщо визначити її фенотип та еозинофільне запалення?
Інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів – СРБ, прокальцитонін, ШОЕ та їх співвідношення; гостра та хронічна кропив’янка – як аналізи можуть допомогти знайти її причину; лихоманка невідомого походження – алгоритм лабораторної діагностики; випадки з практики та їх обговорення: клініко-лабораторні паралелі.